Steem Monsters #7: Podsumowanie - marzec 2019

Witajcie,

W marcu, podobnie jak w lutym, zostały rozegrane dwa sezony gry Steem Monsters. Niestety w obu nie udało mi się zająć miejsca w top50, a nagrody na zakończenie sezonu też nie były warte uwagi ;) Na szczęście równolegle z ligą są jeszcze rozgrywane turnieje i to one uratowały ten miesiąc.


W marcu zajęłam miejsce premiowane w 55 turniejach, czyli prawie w dwóch dziennie. W tym wywalczyłam 16 razy miejsce na podium. Brałam udział w turniejach od ligi novice po ligę diamond. Zobaczmy więc w jakich ligach wiodło mi się najlepiej.

Jak można zobaczyć na wykresie najwięcej wygranych zdobyłam w turniejach ligi bronze. Również liga silver oraz gold prezentują się całkiem okazale. Najsłabiej wypadły liga diamond oraz novice. Tą ostatnią od tego miesiąca postanowiłam sobie odpuścić. Wyjątkiem będą jedynie turnieje ligi novice z pokaźnymi nagrodami ;) Co do ligi diamond to nadal będę szukać w niej swojej szansy, jednak ograniczają mnie tu posiadane karty, które są na poziomie ligi silver / gold (w zależności od splinterów).

Zobaczmy również jak w marcu wyglądał rozkład wygranych pod względem foli kart. Czy w turniejach dla złotych kart wiodło mi się równie dobrze?

Jak widać na wykresie w marcu zdecydowanie więcej wygranych miałam w turniejach dla zwykłych kart. Jest to pewnie spowodowane tym, iż turniejów dla złotych kart jest znacznie mniej oraz zazwyczaj są one dla wyższych lig. Abym w przyszłości mogła w nich poważnie brać udział muszę uzupełnić braki w kartach złotych.

Nadszedł zatem czas na podsumowanie nagród, które zdobyłam w marcu. Poza tym, że udało mi się pokonać kilku przeciwników, którzy spędzają mi sen z powiek ;) w kilku turniejach zdobyć pierwsze miejsce i poprawić sobie humor na cały dzień, wygrałam jeszcze:

  • 370,26 STEEM,
  • złotą kartę Stone Golem z edycji alfa,
  • tokeny: 15 SMPT, 500 BATTLE, 13 SCORUM.

Czy to dużo? Dla mnie tak :) I co Ty na to @jacekw?

Zobaczmy zatem jeszcze jak prezentują się moje "zarobki" od początku tego roku:

Jestem z nich zadowolona. Oprócz chwili rozrywki mam jeszcze niezły bonus :D


Na koniec jeszcze tradycyjne podziękowania :P Dzięki Panowie - @mys, @imperfect-one oby dzięki Wam ten sezon był jeszcze lepszy ;) @jacekw - Ty wiesz ;)

A wszystkim czytającym za poświęcony czas.
Udanej niedzieli :)